Features a 160cc Honda GCV160 ARCS engine push mower 21 Inch steel deck with 3 in 1 capabilities Bagger grass collector included Customer Questions & Answers See Yard Man 11A B29Q701 21 Inch 160cc Honda GCV Mulch/Side Discharge/Bagging Gas Powered Push Lawn Mower with High Rear WheelsThe Craftsman 21in Lawn Mower Delivers Dependable Performance Durability and Long Lasting Life Boasting the Precision Plus™ starting system the Craftsman CX Readmore from source...