Features a 158cc Briggs & Stratton 500 series push mower 21 Inch steel deck with side bag/mulching capability Customer Reviews 5 0 out of 5 stars ( 1 ) 5 0 out of We've directed you to our Lawn & Garden > Lawn Mowers category Repeat your search over our entire catalog without this redirect Yard Machines 11A B04E000 20 in 158cc Lawn Mower (43033557769) User review: 4 stars "This is a good machine for small lawns It has held yard machines 11a b04e000 21 inch 158cc briggs from Sears com yard machines 11a b04e000 21 inch 158cc Search results Lawn & Garden Lawn Mowers "yard machines Yard Machines 11A B04E000 21 Inch 158cc Briggs & Stratton Mulch / Side Husqvarna Continue reading...